Субота, 21.09.2024, 01:46

Головна » 2016 » Вересень » 14
Тиждень розпочався урочистою лінійкою, яка була присвячена відкриттю шкільних Олімпійських ігор. Старшокласники ознайомили гостей свята з історією Олімпійських ігор, з культурою і традиціями Стародавньої Греції, символікою Олімпіад та переможцями Олімпіади у Ріо-2016. Учні школи поглибили знання про видатних спортсменів України. З відчуттям патріотизму, з любов’ю до Батьківщини показали свою спритність, витривалість, сміливість у спортивних змаганнях команди старшокласників «Екстрім» та «Патріот». Усі вони заручилися великою підтримкою вболівальників. Та найяскравішим моментом Олімпійського тижня стала зустріч команд на футбольному полі. Далі естафету змагань прийняли учні молодших класів, для них були проведені «Веселі старти». Почесними гостями свята був голова сільської Ради Хайтулов Леонід Миколайович, який подарував учням школи м’ячі для спортивних ігор.
Цей шкільний Олімпійський тиждень посприяв справжній дружбі між учнями Гранітненської ЗОШ, мешканцями села.
Переглядів: 365 | Додав: olga_hadzhinova8 | Дата: 14.09.2016 | Коментарі (0)

Переглядів: 312 | Додав: olga_hadzhinova8 | Дата: 14.09.2016 | Коментарі (0)

«  Вересень 2016  »