П`ятниця, 03.05.2024, 14:53

Головна » Файли » Іноземна мова

Матеріали на VI КОНГРЕС освітян Донеччини учителя новогрецької мови
Гранітненської ЗОШ Азжеурової Л.В.
Іноземна мова | Переглядів: 155 | Завантажень: 2 | Додав: larisaazzheurova | Дата: 23.06.2020 | Коментарі (0)

Звіт про роботу за 2019-2020 навчальний рік учителя Гранітненської ЗОШ Азжеурової Л.В.
Іноземна мова | Переглядів: 132 | Завантажень: 1 | Додав: larisaazzheurova | Дата: 23.06.2020 | Коментарі (0)

З 15 по 22 лютого  в Гранітненській ЗОШ І-ІІІ ступенів проводився тиждень англійської мови. Протягом тематичного тижня вчителем англійської мови Азжеуровою Ларисою Власівною були проведені різнопланові позакласні заходи, ігри, конкурси та вікторини з англійської мови.  Пропонуємо вашій увазі програму проведення тижня іноземних мов.

Іноземна мова | Переглядів: 437 | Завантажень: 5 | Додав: Гранітшкола | Дата: 08.04.2016 | Коментарі (0)

Конкурс для учнів «Моя Батьківщина: місце, де я живу/ місце, яке я люблю» (My motherland: the place where I live / the place I love the most) для вчителів та учнів.

Завдання конкурсу для учнів полягає в написанні твору на тему “My motherland: the place where I live / the place I love the most”

Учасники конкурсу будуть розділені та оцінені за трьома віковими категоріями:

Молодша школа (1-ий – 4-ий клас);

Середня школа (5-ий – 8-ий клас);

Старша школа (9-ий – 11-ий клас).

Конкурс з англійської мови триватиме з 1-ого жовтня 2015-ого року до 1-ого лютого 2016-огороку включно.

Іноземна мова | Переглядів: 390 | Завантажень: 4 | Додав: Гранітшкола | Дата: 01.04.2016 | Коментарі (0)

Президент Петро Порошенко підписав Указ «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні».

Глава держави прийняв таке рішення, як зазначається в Указі, «враховуючи роль англійської мови як мови міжнародного спілкування, з метою сприяння її вивченню для розширення доступу громадян до світових економічних, соціальних, освітніх і культурних можливостей, які відкриває знання та використання англійської мови, забезпечення інтеграції України до європейського політичного, економічного і науково-освітнього простору, на підтримку програми Go Global, яка визначає вивчення англійської мови одним із пріоритетів стратегії розвитку».

Іноземна мова | Переглядів: 353 | Завантажень: 5 | Додав: Гранітшкола | Дата: 01.04.2016 | Коментарі (0)

Бінарний урок з англійської мови та математики. Підготовила учитель іноземної мови Топалова Ірина Станіславівна
Іноземна мова | Переглядів: 861 | Завантажень: 47 | Додав: svetik | Дата: 06.12.2013 | Коментарі (0)