П`ятниця, 03.05.2024, 13:12

Головна » Файли » Російська мова та література

Урок русского языка в 8-ом классе (с русским языком обучения) на тему "Простые предложения с одним главным членом (односоставные предложения).  Подготовка к тематической  контрольной работе. (с использованием компьютерных технологий)." Урок подготовила учитель русского языка и литературы Азжеурова Людмила Владимировна.
Російська мова та література | Переглядів: 406 | Завантажень: 17 | Додав: svetik | Дата: 13.01.2014 | Коментарі (0)

Урок русской литературы в 7 классе. Урок подготовила Азжеурова Людмила Владимировна, учитель русского языка и литературы.
Російська мова та література | Переглядів: 382 | Завантажень: 36 | Додав: svetik | Дата: 25.12.2013 | Коментарі (0)

Сучасний урок російської мови з використанням ІКТ в 8 класі. Підготувала Азжеурова Людмила Володимирівна, учитель російської мови та літератури.
Російська мова та література | Переглядів: 676 | Завантажень: 42 | Додав: svetik | Дата: 06.12.2013 | Коментарі (0)