П`ятниця, 03.05.2024, 11:05

Головна » Файли » Початкова школа

Урок з математики в початковій школі по темі "Віднімання трицифрових чисел з переходом через ряд". Урок підготувала учитель Кузнецова Н. В.

Початкова школа | Переглядів: 514 | Завантажень: 101 | Додав: svetik0189 | Дата: 07.01.2014 | Коментарі (0)

Кузнєцова Надія Василівна

ПОШУК, ТВОРЧІСТЬ – РЕЗУЛЬТАТ

Чим вищий рівень розвитку суспільства культури та технологій, тим більше загострюються проблеми, пов'язані з його  вимогами до рівня творчості його громадян тим вище цінується здатність творчо мислити та створювати інтелектуальні та матеріальні цінності За цих умов школа вчитель одержали соціальне замовлення на виховання особистості, яка вміє творчо мислити. А щоб розвинути творчу особистість, учителю самому треба бути творчою людиною.

Початкова школа | Переглядів: 361 | Завантажень: 27 | Додав: svetik | Дата: 06.12.2013 | Коментарі (0)