П`ятниця, 03.05.2024, 06:14

Головна » Файли » Волонтерство

Напрямки діяльності волонтерського руху

в Гранітненській ЗОШ І-ІІІ ст.

1.     Організація та проведення операцій «Милосердя» (відвідування лікарень, будинків людей похилого віку.)

2.     Організація посильної допомоги літнім людям, ветеранам Великої Вітчизняної війни, інвалідам. Операції «Ветеран живе поруч».

3.     Участь у спільних громадських проектах:

·        «Від серця до серця»

·        збір коштів на лікування та закупку медичного обладнання

·        допомога хворим дітям

4.     Участь у створенні шкільного музею (допомога батьків та учнів)

5.     Проведення зустрічей з ветеранами Великої Вітчизняної війни, ветеранами педагогічної праці, людьми похилого віку, концертів милосердя .

6.     Організація та проведення операції «Чисте довкілля – чисте сумління» (прибирання сільського парку, шкільного двору)

Співпраця з районною організацією «Довіра», з сільською радою. Участь у акціях, таких як «Частка добра в кожне серце».
Волонтерство | Переглядів: 359 | Завантажень: 17 | Додав: svetik | Дата: 23.12.2013 | Коментарі (0)

Презентація на тему "Духовно-моральне виховання дітей"

Волонтерство | Переглядів: 1164 | Завантажень: 89 | Додав: svetik | Дата: 23.12.2013 | Коментарі (0)

Нелегкий труд пожилых людей

1 октября - День  пожилого человека. Международный день пожилых людей - это праздник старшего поколения, который мы чтим и уважаем. Каждый год ученики нашей школы поздравляют этих прекрасных людей с их почетной заслуженной датой. Для меня большая есть общаться с людьми старшего поколения, черпать их беспомощный опыт.

Меня тронула за душу история Кичик Варвары Власовны. Этой доброй, общительной женщине  9 февраля 2014 году исполнится 90 лет. Их в семье было 9 детей, но судьба так распорядилась, что всего их осталось двое. Училась 8 лет в греческой школе, потом два года в русской школе. Любимые предметы были языки (греческий, русский, немецкий, украинский), любила писать сочинения, по которым всегда получала 5 балов (по 5-ти бальной системе).

Волонтерство | Переглядів: 551 | Завантажень: 0 | Додав: svetik | Дата: 18.12.2013 | Коментарі (0)