П`ятниця, 03.05.2024, 11:03

Сторінка першокласника

До уваги батьків!

У 2019-2020 навчальному році

Гранітненська ЗОШ І-ІІІ ст. планує набір дітей до одного першого класу

Навчання здійснюється за програмами закладу середньої освіти.

Мова викладання - українська;

Іноземні мови - англійська мова (з 1-го класу).

За рахунок годин варіативної складової заплановано збільшення годин на вивчення таких предметів:

1, 2 класи - навачання грамоти

3, 4 класи - українська література та математика.

Для молодшої школи (1-4 класи) організоване безкоштовне гаряче харчування.

Чекаємо Вас та Ваших дітей!

Цього року набір у перший клас проводить

Афендулова Людмила Павлівна,

вчитель початкових класів,

спеціаліст І категорії

e-mail: afendulovalyda@gmail.com

СПІЛЬНЕ ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ

Державна служба України з надзвичайних ситуацій та Міністерство освіти і науки України стурбовані станом безпеки життєдіяльності населення України. Лише з початку 2014 року на території Житомирської області під час виникнення надзвичайних ситуацій та подій різного характеру загинуло 211 осіб та 388 отримали травми.

Із настанням літніх канікул щороку зростає загроза загибелі та травмування дітей при необережному поводженні з вогнем, на водних об’єктах, при організації дозвілля, отруєння різного походження тощо. Відтак постає нагальна потреба посилити роботу щодо навчання дітей правилам поведінки при виникненні надзвичайних ситуацій різного характеру.

Кількість смертельних випадків та травмування серед дітей змушує звернутися до кожного громадянина країни, особливо до батьків.

ЗВЕРНЕННЯ ДО БАТЬКІВ

За статистикою, в нашій країні у мирний час внаслідок нещасних випадків щодня гине 3 дитини!

Біда трапляється тоді, коли дітей залишають напризволяще, там, де на кожному кроці на них чатує небезпека.

Легковажне поводження малечі з вогнем, водою, газом, незнання елементарних правил безпечної поведінки – першопричини сумних та трагічних наслідків.

Шановні батьки!

Не залишайте дітей без нагляду!

Дбайте про безпеку своїх дітей, дотримуючись правил безпечної поведінки у побуті та на вулиці.

Виховуйте у дітей навички культури безпечної поведінки, демонструючи на власному прикладі обережність у поводженні з вогнем, газом, водою, побутовою хімією, ліками. Виділіть декілька хвилин на відверту розмову з дітьми. Пам'ятайте, ці хвилини вимірюватимуться ціною життя. А щоб неждана мить не стала початком великої біди – потрібно давати дітям чіткі знання і вміння, як діяти у тій чи іншій ситуації.

Пам'ятайте, що життя наших дітей залежить тільки від нас самих!

Адміністрація школи

«  Травень 2024  »